lp Mag 2

Przyciągnij
komfort
z technologią

logo-magnetlink
lp Mag 1

Poduszka BENGI

Wygoda? Masz ją zawsze z tyłu głowy!

Wszystko to dzięki poduszce pod głowę BENGI, kluczowemu elementowi biurowego komfortu. Welurowa powłoka, pianka memory i innowacyjne mocowanie MagnetLink dostosowują się do Twoich potrzeb, zapewniając niezrównany komfort podczas pracy. To nie tylko poduszka, to rewolucja w doświadczaniu wygody!

Poduszka SAPŌTO

Nowoczesna Personalizacja Komfortu

SAPŌTO To nie tylko poduszka, to personalizacja wygody dostosowana do Twoich preferencji. Zniewalający komfort odcinka lędźwiowego dzięki innowacyjnej technologii mocowania MagnetLink, gwarantującej łatwą regulację i elegancki wygląd. Welurowa tapicerka i wypełnienie z pianki memory foam to recepta na trwałe wsparcie i miękkość.

Poznaj nasze serie z technologią

logo-magnetlink

Yumisu 2050 Magnetic

Minimalizm, klasyczna czerń i przywiązanie do detali.

To w głównej roli, bo przepych i kolorowe wykończenia odstawiamy na bok. Przy tym modelu zdecydowanie stawiamy na wspomniany minimalizm, który nie będzie stał w kontraście z resztą umeblowania, ani rozpraszał w codziennej pracy biurowej, a pozwoli skupić się na tym co istotne.

Yumisu 2052 magnetic

Wielki fotel to i wielkie możliwości!

Jak głosi ludowa mądrość: punkt widzenia zależny jest od punktu siedzenia, stąd też nasze proste i mało wyszukane wnioski, że najwięcej bonusów jest zależnych od tego GDZIE USIĄDZIESZ. Cechy charakterystyczne? Wielkość! Nie jest to argument przetargowy, ale jeśli mierzysz blisko 200 cm wzrostu i ciężko znaleźć Ci odpowiedni fotel to… jest i on!

Yumisu 2053 magnetic

Bliski doskonałości

Fotel, jak każdy sprzęt, zwiększa naszą efektywność, jeśli jest dobrze dobrany. Po czym poznać zły fotel? Masz świadomość każdej spędzonej na nim sekundy. A dobry? Pierwszy moment kontaktu to zachwyt i błogość, po chwili zaś zapominasz całkowicie o jego istnieniu, a jednak czujesz się wspaniale.

Yumisu 2054 magnetic

Centrum dowodzenia? To tutaj!

Uniwersalny fotel do zadań specjalnych, który odnajdzie się na każdym froncie? Brzmi jak charakterystyka idealnie skrojona pod fotel Yumisu. Nie wątpimy, że bez problemu dowiedzie swej wartości zarówno przy długim maratonie online, jak i równie wymagającej pracy biurowej.

Yumisu 2055 magnetic

Harmonia innowacji

Fotel biurowy Yumisu 2055 to połączenie doskonałego wykończenia, najwyższego komfortu i innowacyjnych technologii. Profesjonalne wykonanie przekłada się na profesjonalne zastosowania – najwygodniejszą pracę biurową oraz rozrywkę. Było super? Teraz jest jeszcze lepiej!