Kontakt z nami
Baranowicka 23, 15-554, Białystok
kontakt@yumisu.pl
tel: +48 22 23 02 440
Zapytania biznesowe
yumisu@yumisu.pl

Dostawa

Spokojnie, nie musisz czynić zawiłych kalkulacji i wybierać alternatywnych metod płatności. Cena fotela, którą widzisz w koszyku jest tą finalną, wliczając również koszty dostawy na terenie Polski. Czy wypatrywanie kuriera z miejsca nie stało się przyjemniejsze?

Jesteśmy pewni, że niezależnie od wybranego przez Ciebie fotela – każdy zniesie trudy i wyzwania niezależnie od okoliczności. Dlatego też każdy objęty jest 2-letnią gwarancją, abyś w spokoju cieszył się się rozgrywką. Nawet tą najbardziej wymagającą!

Zdajemy sobie sprawę, że upatrzony model nie współgra z całością, wysokością biurka czy Twoją. Stąd też Twoje prawo do zwrotu, które obowiązuje przez okrągłe 100 dni! Masz ponad 3 miesiące na rozmyślenie się – o ile rzecz jasna produkt jest nieużywany.

Zamówiony przez Ciebie towar ZAWSZE wysyłamy w ciągu 1-2 dni roboczych. 99% zamówień dostarczamy w przeciągu 24h. Wszystkie zamówienia zrealizowane do godziny 14:30 od poniedziałku do piątku dni roboczych – wysyłane są tego samego dnia.

W takim przypadku Twoje zamówienie zostanie dostarczone w kolejny dzień roboczy! Wystarczy, że wybierzesz produkt, ustalisz szczegóły realizacji zamówienia, w tym ustalisz sposób dostawy.

Cenimy najwyższą jakość. Dlatego pracujemy z najlepszymi. Twoją dobrze zabezpieczoną paczkę dostarczy kurier DPD. Płacąc z góry lub wybierając za pobraniem – wysyłkę na terenie Polski otrzymujesz GRATIS! Wszystkie przesyłki są ubezpieczone.

Na dzień dzisiejszy oferujemy wysyłkę na terenie Polski. Drogę transportu każdej paczki możesz śledzić w Internecie, a o jej statusie poinformujemy Cie drogą elektroniczną (mailem lub SMS-em). Zainteresowanych dostawą poza granice Polski – prosimy o kontakt w celu ustalenia kosztów dostawy.