Kontakt z nami
Baranowicka 23, 15-554, Białystok
kontakt@yumisu.pl
tel: +48 22 23 02 440
Zapytania biznesowe
yumisu@yumisu.pl
YUMISU

2050X

Zobacz 2050X w akcji!

Jeśli cenisz sobie przywiązanie do detali, a zarazem innowacyjne rozwiązania to nie mamy wątpliwości, że jesteś pod właściwym adresem. Dzięki postawieniu na design i jakościowe wykończenie – model ten  doskonale odnajdzie się w każdym otoczeniu i na pewno nie będzie
kontrastował z resztą wystroju. Dbałość o każdy szczegół oraz jakościowe wykończenie czynią z tego modelu doskonały wybór do codziennych  potyczek i nadgodzin. A to całkowicie zmienia zasady gry to przełomowe podłokietniki X-CROSS.

Nowy wymiar komfortu

tuż pod Twoimi łokciami

Jeśli poszukujesz nowych opcji konfiguracji, aby idealnie dopasować łokcie to każdej możliwej opcji, to na pewno zaskoczy Cię fakt, że  podłokietniki wyregulujesz aż w czterech różnych miejscach. Wysokość, położenie, rozstawienie na długość przedramienia, oraz rozstawienie na boki. Bez wątpienia znajdziesz odpowiednie ustawienie do każdego trybu rozgrywki. Jest to pierwszy fotel, który wykorzystuje, aż tyle opcji dostosowania podłokietników.

Przygotowany

do wyzwań

Nadgodziny albo dłuższa sesja na horyzoncie? Niezależnie od ilości godzin przy jednorazowym posiedzeniu – możesz liczyć na pełen komfort. Przywiązanie do detali widoczne jest także w konstrukcji oparcia, które bazuje na wytrzymałym szkielecie. Istotne są przeszycia, które wpływają na wzmocnienie całej struktury fotela, czyniąc go jednym z najbardziej wytrzymałych modeli na rynku.

Zawodowiec

w każdym calu

Co za tym przemawia? Gwarancją solidności oraz wygody jest przede wszystkim kubełkowy design. Taka konstrukcja zapewnia utrzymanie idealnej pozycji i ułożenia pleców przy biurku. A stąd już bardzo blisko komfortu i wygody pracy. Do tego dopisz w pełni oddychający materiał, który na pewno nie sprawia dyskomfortu podczas dłuższych posiedzeń.

Nie porzucisz

takiego komfortu

Sam model jeszcze bardziej przypadnie Ci do gustu, mając na uwadze komfort, jaki może Ci zagwarantować. Głównym winowajcą jest tutaj poduszka ISHIN – idealnie pasuje do całości budowy i równie zgrabnie dopasowuje się do Twojej pozycji. A dokładniej – pozycji Twojej szyi. Wszystko to dzięki specjalnej piance (memory foam), która zapamiętuje napotkany kształt.

Solidność

wypisana u podstaw

Jakie materiały dowodowe mamy w tym temacie? Zwróć uwagę na konstrukcję stelażu, który zbudowany jest ze stali niestopowej, zaś całość wypełniona jest odlewem z zimnej pianki. Podstawa jest wzmocniona aluminium, więc masz gwarancję, że jeździsz na pewnych fundamentach.

Wróć